Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świece do LPG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Świece do LPG

    ta technix, mts technix mam w golfie mk1 jak do mnie za miekkie jeszcze sie nie zspsuło

    w oct mk1 mam D2 od 6lat ok 70tys km jakbym zanowu kopował to cos markowego

  • #2
    Świece do LPG

    Witam. Jakie swiece będą się najlepiej nadawać do silnika 2,0 AZJ z LPG? Na stronie NGK można dobrać, ale czy te nowe, LPG są lepsze od typu V, bo droższe to na pewno. A jeśli LPG, to które - 6 czy 1? I czym właściwie się różnią?
    Bądź tu mądry i pisz wiersze ...
    A mnie szkoda lata :-)
    Octavia I Combi 4x4 Ambiente 2004

    Komentarz


    • #3
      kup takie jakie masz w autku nie kombinuj bo i tak nie zmienia to nic w instalacji przechodziłem to w kilku autkach i nie dobierałem jakiś tam wynalazków tylko takie jak producent zaleca

      Komentarz


      • #4
        Fakt, że można zgłupieć jak się poczyta fora. Jedni preferują jednoelektrodowe, drudzy - trójelektrodowe itd. Zdaje się, że generalnie chodzi o to, aby szczelina była jak najmniejsza przy LPG. Dobrze kombinuję?
        Bądź tu mądry i pisz wiersze ...
        A mnie szkoda lata :-)
        Octavia I Combi 4x4 Ambiente 2004

        Komentarz


        • #5
          A na jakich fabrycznie wychodziły w silniku 2.0? 3 czy 1 elektrodowe.

          Komentarz


          • #6
            3-elektrodowe były fabrycznie.

            Komentarz


            • #7
              Witam,
              W moim 2.0 AZJ wymieniałem na NGK kod 7968.
              W świecach do lpg szczelina jest mniejsza i przy jednej elektrodzie iskra jest "silniejsza"
              Ale są też opisywane na forach przypadki, że po założeniu świec specjalnie do lpg auto gorzej jeździ na Pb.
              Osobiście nie korzystam z świec/olejów specjalnych do lpg.
              Wymień na świece takie jakie mają być zgodnie z kodem silnika do Pb i tyle.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X